Shitet, Apartament 3+1, Myslym Shyri
Shitet, Apartament 3+1, Myslym Shyri
Shitet, Apartament 3+1, Myslym Shyri
Shitet, Apartament 3+1, Myslym Shyri
Shitet, Apartament 3+1, Myslym Shyri

Pershkrimi

Apartamenti eshte pozicionuar ne Rrugen Myslym Shyri. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit 105 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 Dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Me Hipotekė. Apartamenti ka pamje nga rruga dhe vendodhje te favorshme e cila te jep mundesin e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11645
105 m2
2
4
1
Ka Hipoteke
2019-08-01

Adresa

Myslym Shyri
Albania
Tirana
Myslym Shyri

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €