Shitet, Apartament 2+1, Restorant Durresi

Pershkrim

Apartamenti ndodhet në afërsi të “Restorant Durresit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 3 banim, me sipërfaqe totale 118m2. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe diponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • Tualet • Ballkon Detaje të tjera • Bosh • I investuar • Punime cilësore • Ndërtim I ri • Me ashenor •Kubaturë e rregullt Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
88,000 €
3
Ka hipoteke
2018-11-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 118
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Restorant Durresi
Albania
Tirana
Restorant Durrësi
1001

Prona te ngjashme