Qera,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Qera,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Qera,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Qera,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Qera,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Qera,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Qera,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Tregu Elektrik, në rrugën “Zonja Curre”.Informacion mbi apartamentin:• Kati 6 banim• Sipërfaqja e apartamentit : 162 m2 • Orientimi Jug-Lindje-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete• Veranda e bollshme 48 m2 • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Dopio xham • Termoizolim • Hidroizolim • E përshtatshme për banim ose zyra • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11646
162 m2
6
3
2
Ka Hipoteke
2019-08-01

Adresa

Rruga Zonja Curre
Albania
Tirana
Tregu Elektrik

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €