Shitet, Truall ,Gjiri i Lalzit

Pershkrim

Trualli ndodhet në zonën e Gjirit të Lalzit Ka sipërfaqe totale prej 1800 m2, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet Zonë e përshtatshme për ndërtim dhe biznes si dhe lokacion shumë të mirë për shkak të ndodhjes në bregdet. Gjithashtu e shfrytëzueshme është edhe hapsira prej 6500m2 e organizuar si restorant ,pizzeri,beach bar e cila është marrë me koncesion nga shteti për 5 vjet në të cilën janë vendosur 110 cadra dhe 220 shezllone . Për më tepër na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Toke
850,000 €
Ka hipoteke
2018-11-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 1800

Adrese

Gjiri i Lalzit
Albania
Durrës
Gjiri I Lalzit
1001

Prona te ngjashme