Ambient, Stacioni i Trenit

Pershkrim

Ambienti ndodhet tek Stacioni I Trenit pranë bulevardit “Zogu I” Ambienti është pozicionuar në katin 12 me sipërfaqe totale 140 m2. Ambienti është apartament I përshtatur për zyra dhe I organizuar në 4 ambiente. Është I përshtatshëm edhe për banim. Detaje të tjera • 4 ambiente • Dhomë tharjeje • I përshtatshëm edhe për banim • 2 Tualete • Buzë rruge • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Terhequr
Per Qira
Ambjent
450 €
12
Ka hipoteke
2018-11-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 140
Tualet (e) : 2

Adrese

Stacioni i Trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit
1001

Prona të sygjeruara