Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko

Pershkrimi

Shitet apartament Rrugën Don Bosko pas Kompleksit Vizion Plus. Apartamenti ka siperfaqe 103.5 m2 dhe ndodeht ne katin e 8 banim te nje pallati të ri me ashensor. Organizimi: Salloni I ndenjes, ambjenti gatimit me vete , 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe ballkoni. Orientim Jug-Lindje. Detaje të tjera: sistem kapot, punime cilesore, kubaturë e rregullt. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron mundesin e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11647
103.5 m2
8
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-08-01

Adresa

Don Bosco, Tirana
Albania
Tirana
Don Bosko

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €