Shitet, Ambjent, Fresku

Pershkrimi

Shitet ambjent biznesi në zonën e Freskut, në zonë të preferuar dhe buzë rruge. Ambjenti është i pozicionuar në katin 0. Ka orientim jug dhe sipërfaqe totale 68m2 . Ambjenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. • Pamje nga rruga kryesore Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
plus11648
68 m2
0
0
0
Ka Hipoteke
2019-08-02

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €