Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

Pershkrim

Apartamenti ndodhet tek rruga “Mine Peza” pranë Prokurorisë së Tiranës. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 8 të një pallati të ri me sipërfaqe 132.8 m2. Apartamenti ka jug-lindje dhe janë në proces hipotekimi. Apartamenti disponon: • Ambient ndenjie • Ambient gatimi • 2 Dhoma gjumi • Tualet • Verandë • Ballkon • Detaje të tjera: • I pa mobiluar • Pallat I ri • I investuar me parket, dopio xham, gipse, grila me telekomandë, • 3 metra I lartë • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
101,700 €
8
Në proces hipotekimi
2018-11-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 132.8
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
Albania
Tirana
Rruga Mine Peza
1000

Prona te ngjashme