Apartament 2+1, Liqeni

Pershkrim

Apartamenti ndodhet tek Liqeni një prej zonave më të preferuara. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 3 të një pallati të ri me sipërfaqe 144 m2. Apartamenti ka jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon: • Ambient ndenjie • Ambient gatimi • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkon • Detaje të tjera: • I mobiluar • Pallat I ri • I investuar me parket, sistem chiller • Mundësi parkimi • Sistem survejimi me kamera 24 orë • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Terhequr
Per Shitje
Apartament
576,000 €
3
Ka hipoteke
2018-11-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 144
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

liqeni
Albania
Tirana
Liqeni
1001

Prona të sygjeruara