Qera,Ambjent,Ali Demi

Pershkrim

Ambjenti është i pozicionuar te zona e Ali Demit. Informacion mbi ambjentin: • Kati 2 teknik • Sipërfaqja e ambjentit : 72 m2 • Orientimi : Lindje • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Tualeti • Fasadë xhami • Kubaturë e rregullt • Parking në zonë • I përshtatshëm për shumëllojshmëri biznesesh. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
350 €
2
Ka hipoteke
2018-11-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 72
Tualet (e) : 1

Adrese

Ali Demi
Albania
Tirana
Alidemi
1001

Prona te ngjashme