Shitet, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 1+1, 21 Dhjetori

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e 21 Dhjetorit në Rrugën Sander Prosi. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim sipërfaqe totale prej 60 m2. Organizimi: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, dhoma gjumit, Tualeti, Ballkoni • Apartamenti disponon kubatur te rregullt dhe eshte I investuar. Apartamenti shitet si njesi. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11652
60 m2
1
0
0
Ka Hipoteke
2019-08-02

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 3
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 4
120,000 €