Apartament 1+1, Unaza e Re

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re, te Kompleksi Molla. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 100 m2 • Orientimi : Lindje-Perëndim. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Apartament
200 €
4
Në proces hipotekimi
2018-11-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 100
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Unaza e Re
Albania
Tirana
Unaza e re
1001

Prona te ngjashme