Qera,Ambjent,Ali Demi

Pershkrim

Ambjenti është i pozicionuar te zona e Ali Demit. Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit : 130 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Tualeti • Fasadë xhami • Kubaturë e rregullt • I investuar • Pozicion i favorshëm gjeografik • I përshtatshëm për shumëllojshmëri biznesesh. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
500 €
Ka hipoteke
2018-11-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 130
Tualet (e) : 1

Adrese

Ali Demi
Albania
Tirana
Alidemi
1001

Prona te ngjashme