Ambjent, Qytet Studenti

Pershkrim

Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Qytet Studentit. Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit: 20 m2. Ambjenti është bosh dhe disponon : • Tualeti • Fasadë xhami • Kubaturë e rregullt • Pozicion gjeografik i favorshëm • Buzë rruge • Mundësi të shumta shfrytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
160 €
Në proces hipotekimi
2018-11-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 20
Tualet (e) : 1

Adrese

Qytet Studenti
Albania
Tirana
Qyteti Studenti
1001

Prona te ngjashme