Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re

Pershkrimi

Disponojmë apartament në një zonë të qetë dhe të sigurt, tek Unaza e Re, prane Urban Cafe .Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 93.1 ,ndodhet në katin e 3 dhe ka organizim shumë të mirë te dhomave te cilat shpërndahen me njëra- tjetrën nëpërmjet koridorit, vazdojmë me sallonin e bollshëm , dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Ambjent me kubaturë shumë te rregull,totalisht i investuar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Për ta vizituar na kontaktoni

Tipare

Apartment
future11654
93 m2
3
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-02

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €