Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, afër me Liceun. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 113 m2 • Orientimi : Lindje •Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • Parket • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
175,000 €
Ka hipoteke
2018-11-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 113
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme