Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 64 m2 . Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • 1 post parkimi • Kondicionim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Apartament
400 €
3
Në proces hipotekimi
2018-11-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 64
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit
1001

Prona te ngjashme