Apartament 3+1,Green City

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 teknik • Sipërfaqja totale : 145.3 m2. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • I investuar • Kubaturë e rregullt • Termoizolim • Sistem chiller • Dopio xham me mbyllje hermetike • Parket druri austriak • Punime Ekstra •Ashensor 10-13 vendësh. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
101,700 €
2
Në proces hipotekimi
2018-11-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 145.3
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Green City
Albania
Tirana
Green City

Prona te ngjashme