Qera, Vilë, TEG, Tiranë

Pershkrim

Vila është e pozicionuar pranë TEG. Informacion mbi Vilën: • Ndërtim 2 Katësh + Papafingo • 200 m2 ndërtim • Me Certifikatë Pronësie • Orientim: Lindje. Organizimi: • Kati i 1 diponon: salloni i bollshëm me dalje në oborr, ambjenti i gatimit dhe tualeti. • Kati i 2 disponon 1 dhomë gjumi, një garderobë dhe tualeti. • Papafingoja disponon: dhomën matrimonial, tualetin dhe Verandën. • Ambjentet lidhen me njeri-tjetrein nëpërmjet shkallëve të brendëshme. • Ambjenti është totalisht I investuar dhe I mobiluar me pajisje të reja dhe bashkekohore që garantojnë jetesë komode dhe të qetë. • Punime fantastike, dysheme e shtruar me parket, oxhak funksional, system chiller si dhe system kamerash. Për ta vizituar na konataktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Vile
1,500 €
Ka hipoteke
2018-11-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 200
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

TEG
Albania
Tirana
TEG

Prona te ngjashme