Shitet, Ambient, Rruga Siri Kodra

Pershkrim

Ambienti ndodhet në fillim të rrugës “Siri Kodra” në zonën e Selvia. Ambienti është pozicionuar në katin 0 me strukturë dublex me sipërfaqe totale 25 m2. Ambienti funksionon si qendër estetike dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Detaje të tjera • Pjesërisht I mobiluar • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Ambjent
60,000 €
Ka hipoteke
2018-11-09

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 25
Tualet (e) : 1

Adrese

Rruga Siri Kodra
Albania
Tirana
Rruga Siri Kodra
1000

Prona te ngjashme