Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 në zonën e 21 Dhjetorit tek Supermarket “Joena”. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim me siperfaqe totale 122 m2. Organizimi: salloni I ndenjes, ambjenti I gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe ballkoni. Apartamenti shitet I mobiluar disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenit eshte I investuar dhe ka kubaturë te rregullt. Disponon sistem kapot dhe sistem kondicionimi. Zona në të cilen ndodhet apartamenti te ofron mundesin e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11658
122 m2
4
4
2
Ka Hipoteke
2019-08-02

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €