Qera, Ambient, Medreseja

Pershkrim

Ambienti ndodhet në zonën e Medresesë. Ambienti është pozicionuar në katin 1 me sipërfaqe totale 75 m2. Ambienti ka hyrje të dedikuar dhe ndodhet buzë rrugës. Detaje të tjera • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
240 €
1
Në proces hipotekimi
2018-11-09

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 75
Tualet (e) : 1

Adrese

medreseja
Albania
Tirana
Medreseja
1001

Prona te ngjashme