Qera, Ambient, Rruga Haxhi Dalliu

Pershkrim

Ambienti ndodhet tek rruga “Haxhi Dalliu”. Ambienti është pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe totale 60 m2. Ambienti është I investuar me parket dhe 5 metra I lartë. Detaje të tjera • 5 metra I lartë • Mund të bëhet duplex • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
500 €
Në proces hipotekimi
2018-11-09

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 60
Tualet (e) : 1

Adrese

rruga haxhi dalliu
Albania
Tirana
Rruga Haxhi Dalliu
1001

Prona te ngjashme