Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te ish Markata e Vjetër. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 117.62 m2. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i sapopërfunduar • I investuar me parket • Kubaturë e rregullt • Punime cilësore • Dopio xham • Sistem polisterol • Termoizolim • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
88,000 €
3
Në proces hipotekimi
2018-11-09

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 117.62
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Markata e Vjeter
Albania
Tirana
Alidemi
1001

Prona te ngjashme