Shitet, Ambjent, Fresku

Pershkrimi

Shitet ambjent biznesi në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit, në zonë të preferuar dhe buzë rruge. Ambjenti është i pozicionuar në katin 0. Ka orientim perëndim dhe sipërfaqe totale 43m2 dhe i veshur me fasandë xhami . Ambjenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. • Pamje nga rruga kryesore Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus11659
43 m2
0
0
0
Ka Hipoteke
2019-08-02

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 4
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 9
90,000 €