Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës

Pershkrimi

Shitet apartament në rrugën e Dibrës tek Tower Bridge 3. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100.5m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti shitet bosh.. Orientimi i tij lindje mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • totalisht e investuar • me parket • me tualet inkaso • me ashensor • me garazh • me pamje brenda kompleksit Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11660
100.5 m2
6
3
2
Ka Hipoteke
2019-08-02

Adresa

Rruga e Dibrës
Albania
Tirana
Rruga e Dibres

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 4
65,000 €

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 0
450 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €