Shitet,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga 5 Maji. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 90 m2 • Sipërfaqja e verandës : 60 m2. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • Punime cilësore • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
91,000 €
2
Në proces hipotekimi
2018-11-09

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 150
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji

Prona te ngjashme