Shitet, Vile, Kinostudio

Pershkrim

Vila është e pozicionuar në zonën e Kinostudios në rrugën “Aleksandër Moisiu”. Informacion mbi Vilën: • Stukturë 4 katëshe . • 750 m2 sipërfaqje totale nga ku 450m2 janë truall ndërtim dhe 300m2 tokë. • Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. • Orientim: jug-lindje-perëndim . Organizimi: • Kati i 1 ka siperfaqe 137m2 dhe diponon: salloni i bollshëm, ambjenti i gatimit,4 dhoma gjumi të bollshme, tualet. • Kati i 2 ka siperfaqe 152.9 m2 dhe dhe diponon: salloni i bollshëm, ambjenti i gatimit,4 dhoma gjumi të bollshme, tualet. • Kati I 3 ka siperfaqe 152.9 dhe diponon: salloni i bollshëm, ambjenti i gatimit,4 dhoma gjumi të bollshme, tualet. • Kati I 4 diponon: salloni i bollshëm, ambjenti i gatimit,2 dhoma gjumi të bollshme, tualet dhe verandë (30m2). • Ambjentet lidhen me njëri-tjetrin nëpërmjet shkallëve të brendëshme. • Vendodhja e vilës të ofron shumë facilitete për të bërë një jetesë sa më komode. Për ta vizituar na konataktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Vile
675,000 €
4
Ka hipoteke
2018-11-09

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 750
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Kinostudio
Albania
Tirana
Kinostudio
1001

Prona te ngjashme