Qera,Vilë,Teg

Pershkrim

Vila është e pozicionuar te zona e Teg-ut, pranë Kompleksit Akacia. Informacion mbi vilën: • 3-katëshe • Sipërfaqja e vilës : 270 m2 • Kati i 1 është garazh • Kati i 2 disponon salloni ndenjes, kuzhina, 3 dhoma gjumi, 1 tualet , korridor shpërndarës dhe 3 ballkone • Kati i 3 disponon salloni ndenjes, kuzhina, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, corridor shpërndarës dhe 3 ballkone. Vila është totalisht e mobiluar, ka punime cilësore, kubaturë të rregullt, shkallë të brendshme, hapësirë parkingu dhe ndodhet në një zonë të qetë për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Vile
1,500 €
Në proces hipotekimi
2018-11-09

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 270

Adrese

Teg
Albania
Tirana
TEG
1001

Prona te ngjashme