Shitet,Ambjent,Brryli

Pershkrim

Ambjenti është i pozicionuar te zona e Brrylit. Informacion mbi ambjentin: • Kati 2 teknik • Sipërfaqja e ambjentit : 80 m2 • Orientimi : Ver-Lindje-Perëndim • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Tualeti • Fasadë xhami • Kubaturë e rregullt • Kondicionim • Parking në zonë • I përshtatshëm për shumëllojshmëri biznesesh. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Ambjent
150,000 €
2
Ka hipoteke
2018-11-09

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 80
Tualet (e) : 1

Adrese

Brryli
Albania
Tirana
Brryli
1001

Prona te ngjashme