Qera,Apartament 2+1,Myslym Shyri
Qera,Apartament 2+1,Myslym Shyri
Qera,Apartament 2+1,Myslym Shyri
Qera,Apartament 2+1,Myslym Shyri
Qera,Apartament 2+1,Myslym Shyri
Qera,Apartament 2+1,Myslym Shyri
Qera,Apartament 2+1,Myslym Shyri
Qera,Apartament 2+1,Myslym Shyri
Qera,Apartament 2+1,Myslym Shyri
Qera,Apartament 2+1,Myslym Shyri
Qera,Apartament 2+1,Myslym Shyri
Qera,Apartament 2+1,Myslym Shyri

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Myslym Shyri, përballë Kinema Agimi ose Imperialit, te Drejtoria e Policisë dhe fushave të Tenisit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 108 m2 • Orientimi Jug-Lindje. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete, 1 me aspirim natyral • Ballkoni i madh i mbyllur • Korridor shpërndarës • Mundësi parkimi në zonë • Pallat i ri 8-katësh • Ashensor • Facilitete si markete, kafene etj • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11663
108 m2
2
3
2
Ka Hipoteke
2019-08-02

Adresa

Drejtoria e Policisë
Albania
Tirana
Myslym Shyri

Prona te ngjashme

Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13565
100 m2 1 3
230,000 €

Qera,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13564
100 m2 0 1 2
1,000 € /muaj

Qera,Lokal,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13563
80 m2 2 10
1,400 € /muaj