Qera,Toke,Casa Italia

Pershkrim

Toka ndodhet ne zonen e Kasharit,pas Casa Italias. Ka sipërfaqe totale prej 2000 m2. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Zonë e projektuar per biznes. Detaje të tjera • Ndodhet në afërsi të rrrugës kryesore. • E përshtatshme për biznes dhe ndërtim. Për më tepër na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Qira
Toke
1,400 €
Ka hipoteke
2018-11-09

Me teper tipare

Truall/ toke : 2000

Adrese

Casa Italia
Albania
Tirana
Casa Italia

Prona te ngjashme