Apartament 1+1, Xhamlliku

Pershkrim

Apartamenti ndodhet në zonën e Varrit të Bamit në rrugën “Xhanfize Keko”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 4 banim, me sipërfaqe totale 56.1m2. Apartamenti ka orientim veri-jug-perëndim dhe diponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • Dhomë gjumi • Tualet • Ballkon Detaje të tjera • I mobiluar • I investuar • Pallat ekzistues Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Terhequr
Per Shitje
Apartament
44,000 €
4
Ka hipoteke
2018-11-09

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 56.1
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Xhamlliku
Albania
Tirana
Xhamlliku
1001

Prona të sygjeruara