Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës

Pershkrimi

Jepet me qera apartament në rrugën e Dibrës tek Kompleksi Orion. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 92.2m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti jepet me qera bosh. Orientimi i tij lindje mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti:• me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • totalisht e investuar • me ashensor • me parket • me garazh Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11664
92 m2
5
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-02

Adresa

Rruga e Dibrës
Albania
Tirana
Rruga e Dibres

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 4
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 10
90,000 €