Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek rruga "Barrikadave". Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 25 m2 buzë rrugës dhe ka fasadë xhami. kryesore. Ambienti mund të përdoret për një sërë aktivitetesh. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11667
25 m2
0
0
0
Ka Hipoteke
2019-08-03

Adresa

Rruga e Barrikadave
Albania
Tirana
Rruga e Barrikadave

Prona te ngjashme

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13615
102.8 m2 1 1 4
85,332 €

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13614
107 m2 1 1 -1
88,810 €

Shitet Apartament 1+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13613
75 m2 1 1 0
62,000 €