Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 77 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi jugperëndim i mundëson shtëpisë ndriçim gjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11668
77 m2
2
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-03

Adresa

Ali Demi
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €