Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 77 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi jugperëndim i mundëson shtëpisë ndriçim gjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11668
77 m2
2
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-03

Adresa

Ali Demi
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Qera,Kapanon,Teg

Teg Tirana ID: AL13628
1700 m2 2
8,500 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë

Myslym Shyri Tirana ID: Pro+13627
89 m2 2 1 4
110,000 €

Qera,Apartament 2+1,Brryli

Materniteti i Ri Tirana ID: AL13626
121 m2 2 2 7
430 € /muaj