Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Shitet, Garsoniere, Pazari i Ri
Shitet, Garsoniere, Pazari i Ri
Shitet, Garsoniere, Pazari i Ri

Pershkrimi

Shitet garsoniere tek rruga "Fadil Rada" pranë Pazarit të Ri.Garsonieria ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. Garsonieria ka sipërfaqe totale prej 42 m2. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona si afërsia me stacionet e linjave të urbanit, shkollat dhe çerdhe. Orientimi jugperëndim i mundëson shtëpisë ndriçim gjatë gjithë ditës. Garsonieria disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11670
42 m2
4
1
1
Ka Hipoteke
2019-08-03

Adresa

Rruga Fadil Rada
Albania
Tirana
Pazari I ri

Prona te ngjashme

Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13565
100 m2 1 3
230,000 €

Qera,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13564
100 m2 0 1 2
1,000 € /muaj

Qera,Lokal,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13563
80 m2 2 10
1,400 € /muaj