Shitet, Shtëpi Private, Babrru
Shitet, Shtëpi Private, Babrru
Shitet, Shtëpi Private, Babrru
Shitet, Shtëpi Private, Babrru
Shitet, Shtëpi Private, Babrru

Pershkrimi

Shitet shtëpi në "Babrru". Banesa ka sipërfaqe totale 124 m2. Shtëpia ka strukturë 1 Katëshe dhe është e organizuar në 1ambient ndenjie, 1 ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe garazhi. Shtëpia disponon të gjitha orientimet. Basena është e mobiluar. Banesa disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

House
OPP11672
124 m2
1
3
2
Ka Hipoteke
2019-08-03

Adresa

Babrru
Albania
Tirana
Babrru

Prona te ngjashme

Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13565
100 m2 1 3
230,000 €

Qera,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13564
100 m2 0 1 2
1,000 € /muaj

Qera,Lokal,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13563
80 m2 2 10
1,400 € /muaj