Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi i Manastirit

Pershkrimi

Shitet apartament në rrugën Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati në ndërtim. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 106.1m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij jug mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • në proces hipotekimi • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11673
106 m2
3
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-08-03

Adresa

Rruga Kongresi i Manastirit
Albania
Tirana
Rruga Kongresi Manastirit

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 11
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj