Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi i Manastirit

Pershkrimi

Shitet apartament në rrugën Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati në ndërtim. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 107m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij jug mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • në proces hipotekimi • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11674
107 m2
4
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-08-03

Adresa

Rruga Kongresi i Manastirit
Albania
Tirana
Rruga Kongresi Manastirit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: plus11970
120 m2 2 2 5
250 € /muaj

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 8
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 8
65,000 €