Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi i Manastirit

Pershkrimi

Shitet apartament në rrugën Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati në ndërtim. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 128.3m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij jug mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • në proces hipotekimi • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11675
128 m2
2
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-08-03

Adresa

Rruga Kongresi i Manastirit
Albania
Tirana
Rruga Kongresi Manastirit

Prona te ngjashme

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13615
102.8 m2 1 1 4
85,332 €

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13614
107 m2 1 1 -1
88,810 €

Shitet Apartament 1+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13613
75 m2 1 1 0
62,000 €