Shitet,Apartament 1+1,Ali Demi

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te zona e Ali Demit, te Markata e Vjetër. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 65 m2 • Orientimi : Lindje •Dokumentacioni: Me Hipotekë. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Termoizolim • Hidroizolim • Dopio xham • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
48,000 €
2
Ka hipoteke
2018-11-13

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 65
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Markata e Vjeter
Albania
Tirana
Alidemi
1001

Prona te ngjashme