Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga "5 Maji". Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 88 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i sapomobiluar. Apartamenti ka ndriçim përgjatë gjithë ditës në sajë të orientimit lindje. Disponon edhe një post parkimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11677
88 m2
4
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-08-03

Adresa

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 10
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj