Qera, Apartament 2+1, Porcelan
Qera, Apartament 2+1, Porcelan
Qera, Apartament 2+1, Porcelan
Qera, Apartament 2+1, Porcelan
Qera, Apartament 2+1, Porcelan
Qera, Apartament 2+1, Porcelan
Qera, Apartament 2+1, Porcelan
Qera, Apartament 2+1, Porcelan
Qera, Apartament 2+1, Porcelan
Qera, Apartament 2+1, Porcelan

Pershkrimi

Jepet me qera apartament në zonën e Porcelanit tek Xhamia Xhura. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhomë gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti jepet me qera e mobiluar. Orientimi i tij jug mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me kondicioner • me parket Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11678
110 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-03

Adresa

Porcelan
Albania
Tirana
Porcelan

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €