Qera, Apartament 2+1, Zogu i Zi
Qera, Apartament 2+1, Zogu i Zi
Qera, Apartament 2+1, Zogu i Zi
Qera, Apartament 2+1, Zogu i Zi
Qera, Apartament 2+1, Zogu i Zi
Qera, Apartament 2+1, Zogu i Zi

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Zogu I Zi . • Kati 6 banim I nje pallati te ri • Sipërfaqe: 66 m2 Organizimi • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Apartamenti jepet me qera I mobiluar dhe ka orientim veri-perendim • Zona ku ndodhet apartamenti te jep mundesin e te gjitha faciliteteve ( Kopshte, shkolla, universitete, qendra spitalore, qendra tregtare, transport publik, etj.) ne kohe te shkurter • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11681
66 m2
6
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-05

Adresa

Zogu I Zi Square, Tirana, Albania
Albania
Tirana
Zogu I Zi

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €