Qera,Ambjent,Ali Demi

Pershkrim

Ambjenti është i pozicionuar te zona e Ali Demit, përbri shkollës “Kushtrimi i Lirisë”. Informacion mbi apartamentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit: 19.1 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Tualeti • Buzë rruge • Mund të përdoret për cdo lloj biznesi të vogël • I investuar • Ka mundësi zgjerimi deri në 70 m2. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
130 €
Ka hipoteke
2018-11-14

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 19.1
Tualet (e) : 1

Adrese

Ali Demi
Albania
Tirana
Alidemi
1001

Prona te ngjashme