Qera,Apartament 2+1,Xhamlliku
Qera,Apartament 2+1,Xhamlliku
Qera,Apartament 2+1,Xhamlliku
Qera,Apartament 2+1,Xhamlliku
Qera,Apartament 2+1,Xhamlliku
Qera,Apartament 2+1,Xhamlliku
Qera,Apartament 2+1,Xhamlliku

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Xhamllikut, përballë Conad-it. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 95 m2 • Orientimi Veri-Perëndim. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11688
95 m2
4
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-05

Adresa

Xhamlliku
Albania
Tirana
Xhamlliku

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €