Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar afër Shkollës së Baletit, te rruga "Mihal Grameno", pranë Njësisë Nr.1. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 140 m2 • Orientimi Lindje • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Depo • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Kubaturë e rregullt • Totalisht e investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11690
140 m2
2
3
2
Ka Hipoteke
2019-08-05

Adresa

Shkolla e Baletit
Albania
Tirana
Shkolla e Baletit

Prona te ngjashme

Qera,Kapanon,Teg

Teg Tirana ID: AL13628
1700 m2 2
8,500 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë

Myslym Shyri Tirana ID: Pro+13627
89 m2 2 1 3
110,000 €

Qera,Apartament 2+1,Brryli

Materniteti i Ri Tirana ID: AL13626
121 m2 2 2 6
430 € /muaj