Shitet, Duplex, Rruga Riza Cerova
Shitet, Duplex, Rruga Riza Cerova
Shitet, Duplex, Rruga Riza Cerova
Shitet, Duplex, Rruga Riza Cerova
Shitet, Duplex, Rruga Riza Cerova

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 Duplex tek rruga"Riza Cerova". Apartamenti ndodhet në katin e 0 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 34 m2 , 17 m2 secili kat dhe është i organizuar në ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. . Apartamenti është i pajisur me dokumnetacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Duplex
OPP11692
34 m2
0
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-05

Adresa

Rruga Riza Cerova
Albania
Tirana
Rruga Riza Cerova

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 4
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 10
90,000 €