Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek "Rruga e Kavajës". Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 100 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11693
100 m2
5
3
2
Ka Hipoteke
2019-08-05

Adresa

Rruga e Kavajes
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13565
100 m2 1 3
230,000 €

Qera,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13564
100 m2 0 1 2
1,000 € /muaj

Qera,Lokal,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13563
80 m2 2 10
1,400 € /muaj